درباره گیشه

گیشه دریچه ای است رو به فرانسه. اینجا همه چیز را درباره فرانسه، زبان فرانسه، آموزش زبان فرانسوی و.. می آموزیم. هرجا که سخن از فرانسه باشد، گیشه حرفی برای شما از آن خواهد داشت. گیشه را دنبال کنید تا دانش و مهارتتان درباره فرانسه افزون شود.

دیدن محصولات

انستیتو زبان گیشه

گیشه به عنوان یک آموزشگاه آنلاین در سال ۱۳۹۷ تاسیس شد. ما در گیشه خدمات متنوعی با محوریت زبان فرانسه به شما ارائه می‌کنیم. اگر به زبان فرانسه علاقه مند هستید و یا میخواهید یادگیری را شروع کنید، می‌توانید به آموزش زبان فرانسه آنلاین گیشه بپیوندید. 

خدمات ما :

آموزش آنلاین زبان فرانسه

فرقی ندارد که سطح زبان شما مبتدی باشد یا حرفه ای، حتی می‌توانید درخواست آزمون تعیین سطح نداشته باشید. اگر خودتان سطح زبانتان را می‌دانید،‌ ما شما را به کلاس مناسب هدایت کرده و در مسیر یادگیری با شما خواهیم بود. کلاس های گیشه به دو صورت عمومی و خصوصی اند.

ثبت نام کنید !

پکیج آموزش زبان فرانسه

دوره های مخصوصی در گیشه جمع آوری شده است. همگی این دوره های زبان،‌ بصورت آفلاین موجود است. این پکیج های آموزشی شامل سطح بندی مختلفی برای زبان آموزان مبتدی، متوسط و پیشرفته است. گیشه مداوم درحال ضبط و تدوین برنامه های متنوع در حوزه آموزش می‌باشد.

خرید پکیج متناسب با سطح

فروشگاهی از محصولات زبان فرانسه

هر کالایی که به آموزش زبان فرانسه مربوط است، در گیشه بخرید. با امکان پرداخت امن، به راحتی محصولات را خریداری، دانلود و مشاهده کنید.محصولات گیشه، کالاهای تماماً دانلودی با مهلت دانلود نامحدود همیشه در حساب کاربری شما باقی خواهد ماند.

خرید کتاب آموزش زبان فرانسه

گیشه، آموزشگاه منتخب از نظر زبان آموزان فرانسه

بارها شده تصمیم گرفته اید آموزش یک زبان را شروع کنید اما نمیدانستید کجا و با کدام آموزشگاه ؟ انتخاب یک آموزشگاه مناسب زبان فرانسه، بسیار مهم و کار دشواری است. شما زمان، ذهن و یادگیری خود را به کسانی خواهید سپرد که نمیدانید آیا صلاحیت آموزش به شما را دارند یا خیر؟!
خوشبختانه آموزشگاه آنلاین گیشه، با انتخاب معلم زبان فرانسه native، اساتید مجرب زبان فرانسه را گرد هم آورده تا مسیر یادگیری را برای شما هموار کند. این را تنها گیشه نمی‌گوید، آمار و فیدبک هایی که از زبان آموزان فرانسه دریافت کرده ایم، همگی حاکی رضایت آنها در طی یادگیری زبان فرانسه هستند.

اطلاع از تعرفه و هزینه ثبت نام
بهترین آموزشگاه زبان فرانسه

زیباترین بخش آموزش زبان فرانسه،‌ آوا و تلفظ است.

با بهترین اساتید زبان فرانسه، زبان را بهتر تلفظ کنید. اگر شما تا بحال آموزش زبان فرانسه را شروع نکرده اید، خوب است بدانید که یک چالش بزرگ زبان آموزان فرانسه، تلفظ صحیح و آوای دقیق واژگان است.

گرامر زبان فرانسه آنقدرها هم سخت نیست اما مسیر یادگیری شما ترکیبی از همه این مواد آموزشی است. در کنار آموزش نکات گرامری مفید، شما باید به صرف افعال، اصطلاحات فرانسوی و تلفظ فرانسوی مسلط شوید.

مشاوره کلاس تلفظ فرانسوی

همچنین در گیشه :

تدریس خصوصی آنلاین زبان فرانسه

انتخاب تدریس آنلاین بجای یادگیری در آموزشگاه های حضوری مزیت های زیادی برای شما دارد :

فیلم و آهنگ فرانسوی

دنبال کردن مدیا به زبان فرانسه بهترین تمرین برای بهتر کردن سطح زبان فرانسه شماست. اگر به طور کلی به هنر، موسیقی و ادبیات فرانسه علاقه مند هستید، نیازی نیست لزوماً آموزش زبان فرانسه را شروع کنید، با گیشه به همه این ها دسترسی خواهید داشت.

دانلود فیلم و آهنگ فرانسوی

گیشه، انستیتوی تخصصی فرانسوی

آموزشگاه آنلاین زبان فرانسه در تهران یا در شهر شما ممکن است زیاد هم باشند، ولی تمرکز همگی آنها روی چند زبان است. گیشه اما یک پل ارتباطی تماماً فرانسوی است. هدف ما از آموزش آنلاین فرانسه صرفا اقتصادی نیست، بلکه خلق فضایی دوستانه برای علاقه مندان به زبان فرانسه است.

پکیج آموزش زبان فرانسه

“L’image la plus exacte de l’esprit français est la langue française elle-même.”

– Désiré Nisard

دقیق ترین تصویر از هویت فرانسوی، خود زبان فرانسه است. (دزیره نیزار، نویسنده و منتقد ادبی)

ارتباط با ما

برای هرگونه سوال ما اینجاییم :‌

تماس با گیشه